Корзина
+380663358682
+380686910414
+380663358682
Продажа спецтехники: погрузчики, штабелеры, мини трактора и сопутствующие товары.
Корзина

Инновационная концепция упаковки яиц Eggy play

Инновационная концепция упаковки яиц Eggy play

Збирайте коробки Eggy play і включайте уяву: будуйте замки, вежі, мости - побудуйте всі, що ви хочете.

Італійська компанія випустила коробку під назвою Eggyplay, в яку можна помістити до восьми яєць і згодом перетворити її в будівельні блоки, трохи нагадують кубики Lego в натуральну величину. Вони повинні сподобатися дітям, оскільки упаковка EggyPlay - це відмінні великоформатні будівельні блоки для зведення замку, вражаючу вежу або справжній будиночок для ігор.

Упаковка для яєць, виготовлена ​​методом лиття під тиском, виконується з поліпропілену і пропонується в чотирьох кольорах - пурпуровому, жовтому, блакитному і зеленому. Перш ніж використовувати упаковку для яєць в якості іграшки, виробник рекомендує своїм покупцям вимити її при температурі 65 ° C, щоб виключити ризик бактеріального зараження.

Упаковка EggyPlay придатна для миття в посудомийній машині і стійка до повторюваного впливу високих температур, вологи і миючих засобів. Компанія прийняла рішення використовувати вплавлення етикетку, стійку до миття в посудомийній машині, етикетка проводиться із застосуванням стійкої фарби для миття в посудомийній машині і шару спеціального лаку. Цим гарантується оптимальна захист фарби і якості вплавлення етикетки при повторному миття.

Упаковка EggyPlay, маркована знаком відповідності європейським стандартам, на 100% придатна для вторинної переробки, важить менше звичайної картонної упаковки для яєць і може складатися в штабель при перевезенні.

pic_fa9be74067ae454_700x3000_1.png

Це прекрасний приклад раціонального використання ресурсів, оскільки упаковку EggyPlay не викидають, а дають їй друге життя в якості іграшки. Так як упаковка виконана зі стовідсоткового поліпропілену, вона повністю придатна для вторинної переробки після періоду інтенсивних ігор.

Другие новости