Корзина
+380
68
691-04-14
+380
66
335-86-82
L-Group: Техника и оборудование для складского и сельского хозяйства
Корзина

Ящики для перевозки птицы

Ящики для транспортировки живой птицы.

Производства Giordano Poultry Plast Италия, от эксклюзивного поставщика в Украине.

Ящики для транспортування живої птиці.

         Виробництва Giordano Poultry Plast Італія, від представництва в Україні.

Протягом семи років, наша компанія є ексклюзивним представником і партнером італійського інноваційного обладнання для птахівництва Джордано Поултрі-Пласт. У нас Ви з упевненістю можете купити 100% оригінальні товари для птахофабрик, ферм і приватних господарств. Найпопулярніший виріб, створений фабрикою - це пластиковий контейнер для перевезення курей.

Відомий на нашому ринку жовтий ящик з білою дверкою Piedmont "П'єдмонт", для бройлерів 970x580x270 мм. Так як він має оптимальне співвідношення ціни і якості на відміну від існуючих копій, схожих по виду і конструкції, але сильно поступаються за властивостями і складом сировини, що внаслідок, призводить до додаткових витрат на придбання нових через часті поломки.

Всі краї гладкі, округлі, що дуже знижує ризик травмування кінцівок птахів, а перфорація забезпечує циркуляцію повітря.

Крім стандартної модифікації, існуює не мало варіацій, з іншими характеристиками, що відповідають різним потребам. Такими як: кількість дверцят і спосіб відкривання (розсувний, розпашний), з кришкою (для автотранспорту) або без неї (для застосування в автоматизованих системах), з доступністю установки чіпів для відстеження, підбором будь-якого барвника (RAL), при партії від 500 шт .

Завод, так само, виробляє варіанти для: індиків і гусей, з вибором розміру і опцій; курчат (на чотири, два або одне відділення); перепілок; голубів; куріпок, фазанів, лисок та ін. пернатої дичини. В наявності на наших складах (Київ, Дніпро) і під замовлення. Максимальний термін постачання (при відсутності найменувань) - 4 тижні з моменту розміщення заявки.

Все запропоноване оснащення для птахівницьких організацій зроблене в Європі, на сімейному підприємстві з 60х років минулого століття. Абсолютно кожна одиниця заслужила повагу у всьому світі, тепер доступна і у нас. Це воістину унікальна продукція, яка не має аналогів. Високоякісний пластик різних кольорів, неповторна запатентована форма тари, міцність і стійкість до миття та дезінфекції, дозволяє транспортування на далекі відстані, виключаючи пошкодження і перегрів тварин. Можливість багаторічного використання: десять років і довше!

social-icon
Loading...